Klassen

door | apr 18, 2017 |

Madelief (kleuters)

klastitularis: Els Demulder

Logo: Liesbet Huybrechts

Kiné: Carin Dams

Ambulante leerkracht: Christa Mangelschots

Orthopedagoog: Katleen van Thielen

Ergotherapeut: Ellen Swinnen

Kinderverzorgster: Nadine verwimp

Boterbloem (kleuters)

Klastitularis: Annelies Geens

Logopedie: Els Vertommen

Kinésist: Carin Dams

Ambulante leerkracht: Nadine Verwimp

Orthopedagoog: Annelies van Gompel

Ergotherapeut: Ellen Swinnen

Kinderverzorgster: Nadine verwimp

Anemoon

Klastitularis: Tom Luijten

Logo: Laura Clement

Lichamelijke opvoeding: Kim van den Boer

Ambulante leerkracht: An van Gompel

Orthopedagoog: Katleen Van Thielen

Ergotherapeut: Stephie Dierckx

Kinderverzorgster: Christel Boogers

Waterlelie

Klastitularis: Tinne Verheyen

Logopedie: Laura Clément

Kinésist: Kathleen Haemhouts

Ambulante leerkracht: An van Gompel

Orthopedagoog: Katleen Van Thielen

Ergotherapeut: Stephie Dierckx

Kinderverzorgster: Christel Boogers

Iris

Klastitularis: Nicole Van Campfort

Logopedie: Laura Clément

Kinésist: Carin Dams

Ambulante leerkracht: Jellina van de Ven

Orthopedagoog: Katleen Van Thielen

Ergotherapeut: Tessa Embrechts

Kinderverzorgster: Ariane Den Hond

Vlinder

Klastitularis: Lien Gerinckx

Logopedie: Liesbeth Huybrechts

Kinésist: Kathleen Haemhouts

Ambulante leerkracht: Jellina van de Ven

Orthopedagoog: Katleen Van Thielen

Ergotherapeut: Tessa Embrechts

Kinderverzorgster: Ariane Den Hond/ Christel Boogers

Orchidee

Klastitularis: Sarah Schulpé

Ambulante leerkracht: An van Gompel

Orthopedagoog: Katleen Van Thielen

Kinderverzorgster: Ariane Den Hond

Logopedie: Laura Clément

 

Ranonkel

Klastitularis: Ilse Lornoy

Logopedie: Els Vertommen

Kinésist: Carin Dams

Ambulante leerkracht: Christa Mangelschots

Orthopedagoog: Annelies van Gompel

Ergotherapeut: Ellen Swinnen

Kinderverzorgster: Nadine Verwimp

Lichamelijke opvoeding: Kim Van den Boer

Zon

Klastitularis: Carolien Ceusters

Logopedie: Kathleen Gastmans

Kinésist: Carin Dams

Ambulante leerkracht: Roland Spooren

Orthopedagoog: Annelies van Gompel

Ergotherapeut: Stephie Dierckx

Kinderverzorgster: Nadine Verwimp

Lichamelijke opvoeding: Jeroen Forier

Amaryllis

Klastitularis: Katrien Timmermans

Logopedie: Kathleen Gastmans

Ambulante leerkracht: Katrijn Van Hoof

Orthopedagoog: Annelies van Gompel

Ergotherapeut: Ellen Swinnen

Kinderverzorgster: Ellen Vandenbergh

Lichamelijke opvoeding: Kim Van den Boer

Mier

Klastitularis: Jozefien van Dessel

Logopedie: Liesbeth Huybrechts

Ambulante leerkracht: Stefan Verraedt

Orthopedagoog: Annelies van Gompel

Ergotherapeut: Tessa Embrechts

Kinderverzorgster: Ellen Vandenbergh

Lichamelijke opvoeding: Ivy Van Houdt

Ster

Klastitularis: Sofie Oostvogels

Logopedie: Liesbeth Huybrechts

Kinésist: Carin Dams

Ambulante leerkracht: Roland Spooren

Orthopedagoog: Annelies van Gompel

Ergotherapeut: Ellen Swinnen

Kinderverzorgster: Ellen Vandenbergh

Lichamelijke opvoeding: Ivy Van Houdt

Mimosa

Klastitularis: Niki Lenaers

Logopedie: Els Vertommen

Kinésist: Kathleen Haemhouts

Ambulante leerkracht: Roland Spooren

Orthopedagoog: Annelies van Gompel

Ergotherapeut: Stephie Dierckx

Kinderverzorgster: Nadine Verwimp

Lichamelijke opvoeding: Kim Van Den Boer

Klaproos

Klastitularis: Treesje Testelmans

Logopedie: Laura Clément

Kinésist: Kathleen Haemhouts

Ambulante leerkracht: Stefan Verraedt

Orthopedagoog: Annelies van Gompel

Ergotherapeut: Stephie Dierckx

Kinderverzorgster: Ellen Vandenbergh

Lichamelijke opvoeding: Kim Van Den Boer