Madelief

klastitularis: Els Demulder

Logo: Els Vertommen

Kiné: Carin Dams

Amulante leerkracht: Christa Mangelschots

Orthopedagoog: Annelies van Gompel

Ergotherapeut: Ellen Swinnen

Kinderverzorgster: Nadine verwimp

Boterbloem

Klastitularis: Annelies Geens

Logopedie: Els Vertommen

Kinésist: Carin Dams

Amulante leerkracht: Ilse Claes

Orthopedagoog: Annelies van Gompel

Ergotherapeut: Ellen Swinnen

Kinderverzorgster: Nadine verwimp

Anemoon

Klastitularis: Tom Luijten

Logo: Laura Clement

Lichamelijke opvoeding: Kim van den Boer

Amulante leerkracht: Katelijne Vanwetswinkel

Orthopedagoog: Katleen Van Thielen

Ergotherapeut: Stephie Dierckx

Kinderverzorgster: Christel Boogers

Tulp

Klastitularis: Joke Balemans

Logo: Laura Clement

Amulante leerkracht: Katelijne Vanwetswinkel

Orthopedagoog: Katleen Van Thielen

Kinderverzorgster: Christel Boogers

Waterlelie

Klastitularis: Tinne Verheyen

Logopedie: Laura Clément

Kinésist: Kathleen Haemhouts

Amulante leerkracht: Ilse Claes

Orthopedagoog: Katleen Van Thielen

Ergotherapeut: Dorien Caers

Kinderverzorgster: Christel Boogers

Iris

Klastitularis: Nicole Van Campfort

Logopedie: Laura Clément

Kinésist: Kathleen Haemhouts

Amulante leerkracht: Ilse Claes

Orthopedagoog: Katleen Van Thielen

Ergotherapeut: Dorien Caers

Kinderverzorgster: Christel Boogers

Vlinder

Klastitularis: An Van Gompel

Logopedie: Laura Clément

Kinésist: Kathleen Haemhouts

Amulante leerkracht: Liesbeth Spaepen

Orthopedagoog: Katleen Van Thielen

Ergotherapeut: Dorien Caers

Kinderverzorgster: Ariane Den Hond

Orchidee

Klastitularis: Sarah Schulpé

Amulante leerkracht: Lindsay Hannes 

Orthopedagoog: Katleen Van Thielen

Kinderverzorgster: Sylvia Helsen

Ranonkel

Klastitularis: Brenda Wouters

Logopedie: Els Vertommen

Kinésist: Carin Dams

Amulante leerkracht: Ilse Lornoy

Orthopedagoog: Annelies van Gompel

Ergotherapeut: Ellen Swinnen

Kinderverzorgster: Nadine Verwimp

Lichamelijke opvoeding: Kim van den Boer

Zon

Klastitularis: Carolien Ceusters

Logopedie: Kathleen Gastmans

Kinésist: Carin Dams

Amulante leerkracht: Katrijn Van Hoof 

Orthopedagoog: Annelies van Gompel

Ergotherapeut: Stephie Dierckx

Kinderverzorgster: Nadine Verwimp

Lichamelijke opvoeding: Kim van den Boer

Amaryllis

Klastitularis: Katrien Timmermans

Logopedie: Kathleen Gastmans

Kinésist: Carin Dams

Amulante leerkracht: Katrijn Van Hoof / Ilse Lornoy

Orthopedagoog: Annelies van Gompel

Ergotherapeut: Ellen Swinnen

Kinderverzorgster: Ellen Vandenbergh

Lichamelijke opvoeding: Kim van den Boer

Mier

Klastitularis: Vincent Van De Vel

Logopedie: Liesbeth Huybrechts

Kinésist: Carin Dams

Amulante leerkracht: Lien Gerinckx

Orthopedagoog: Annelies van Gompel

Ergotherapeut: Stephie Dierckx

Kinderverzorgster: Nadine Verwimp

Lichamelijke opvoeding: Ivy Van Houdt

Krekels

Klastitularis: Stefan Verraedt

Logopedie: Liesbeth Huybrechts

Kinésist: Carin Dams

Amulante leerkracht: Katrijn Van Hoof

Orthopedagoog: Katleen Van Thielen

Ergotherapeut: Ellen Swinnen

Kinderverzorgster: Ellen Vandenbergh

Lichamelijke opvoeding: Kim Van Den Boer

Ster

Klastitularis: Sofie Oostvogels

Logopedie: Liesbeth Huybrechts

Kinésist: Carin Dams

Amulante leerkracht: Roland Spooren

Orthopedagoog: Annelies van Gompel

Ergotherapeut: Ellen Swinnen

Kinderverzorgster: Ellen Vandenbergh

Lichamelijke opvoeding: Ivy Van Houdt

Mimosa

Klastitularis: Niki Lenaers

Logopedie: Kathleen Gastmans

Kinésist: Kathleen Haemhouts

Amulante leerkracht: Roland Spooren

Orthopedagoog: Annelies van Gompel

Ergotherapeut: Stephie Dierckx

Kinderverzorgster: Nadine Verwimp

Lichamelijke opvoeding: Kim Van Den Boer

Klaproos

Klastitularis: Treesje Testelmans

Logopedie: Kathleen Gastmans

Kinésist: Kathleen Haemhouts

Amulante leerkracht: Katrijn Van Hoof

Orthopedagoog: Annelies van Gompel

Ergotherapeut: Stephie Dierckx

Kinderverzorgster: Ellen Vandenbergh

Lichamelijke opvoeding: Kim Van Den Boer