Beste ouders,

Broers en zussen van kinderen die al school lopen in onze school en kinderen van personeel kunnen zich eerst inschrijven, en krijgen dus voorrang. Om in te schrijven voor de voorrangsgroepen maakt u gebruik van het digitale inschrijvingsformulier dat onderaan op onze website zal verschijnen. Deze inschrijvingsperiode start op maandag 18 maart 2024, om 10u en loopt tot en met vrijdag 29 maart 2024, tot 15 uur.

Door de link onderaan de homepagina van de website aan te klikken, kan je de inschrijvingsstappen doorlopen. Belangrijk om alle gevraagde informatie correct in te vullen.

Moesten er onduidelijkheden of vragen zijn, aarzel dan niet om contact op te nemen met onze school.

Onze contactgegevens:

Orthopedagoge Annelies Van Gompel: annelies.vangompel@bkoblo-oosterlo.be

Zorgcoördinator Katleen Van Thielen: katleen.vanthielen@bkoblo-oosterlo.be